Vaikų teatras "IKI"

Sveiki, sveiki, sveiki visi! Čia mes - Ignaliniečiai, Vaikų teatras "IKI"! Sveiki! Visi! IKI spektaklių! IKI susitikimų! IKI premjerų, Kitokių nutikimų! IKI! IKI! IKI draugystės ir IKI saulės! IKI draugų visam margam pasauly! IKI! IKI! Taip ir keliaujam nuo spektaklio IKI kito! Atrasdami, prarasdami. Džiaugdamiesi, liūdėdami, draugaudami ir pykdami. IKI! IKI!

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/tesiki/domains/teatrasiki.lt/public_html/templates/dd_kids_90/functions.php on line 201
Parašė: Lina Kovalevskienė

Lapkričio 12 dieną „Bildučius“ Ignalina pasitiko kalėdiškai snieginga. Ir tikrai  –  jau trečią dešimtmetį skaičiuojantis vaikų ir jaunimo teatrų festivalis Ignalinos teatrui „IKI“ ir visiems jį mylintiems ignaliniečiams yra tarsi teatrinės kalėdos, kai suvažiuoja daug svečių, teikiamos dovanos, sakomi nuoširdžiausi linkėjimai, dalijamasi gerumu, džiaugiamasi draugyste ir kūryba. Tas dvi festivalio dienas miestas prisipildo stebuklingos nuotaikos, o  linksmai pašėlę, ryškiaspalviai ir geraširdžiai „Bildučiai" vėl užtraukia savo seną gerą bildutišką dainelę.

Parašė: Lina Kovalevskienė

Spalio 20-21 dienomis Ignalinos kultūros ir sporto centre vyko tradicinis vaikų ir jaunimo teatrų festivalis „Bildučiai". Festivalyje  parodyta 11 spektaklių, dalyvavo teatrai iš Ignalinos, Alytaus,  Plungės, Rokiškio, Telšių, Vilniaus, Klaipėdos, Panevėžio, taip pat svečiai iš Tukumo (Latvija).

Parašė: Lina Kovalevskienė

Kai rudens dienos tampa trumpos ir kiek liūdnokas, kai vis mažiau spalvų ir džiugaus šurmulio, Ignalinoje ryškiomis spalvomis nušvinta festivalio „Bildučiai“ iškabos, kviečiančios į  tradicinę teatro šventę. Išgirdus bildutišką dainelę suspurda ir vaikų, ir suaugusiųjų širdys – tiek daug tikro džiaugsmo ir gerų emocijų kasmet dovanoja šis renginys.

Parašė: Vida Žukauskaitė, Nauja Vaga

Dažnam, atsidūrus kokioje ypatingesnėje situacijoje, išsprūsta: “Gyvenimas – teatras”.  Tikintys dar prideda, jog tai Aukščiausiasis mums paskyrė kažkokį ypatingą vaidmenį, kurį čia, Žemėje, ir atliekame, stebimi to didžiojo režisieriaus. Tik kovo 27-ąją prisimename, kad yra šiame gyvenimo teatre ir kitas teatras, vieta, kur ateiname kurti savęs, vieta, kur randame kuriančius žmones.