Vaikų teatras "IKI"

Sveiki, sveiki, sveiki visi! Čia mes - Ignaliniečiai, Vaikų teatras "IKI"! Sveiki! Visi! IKI spektaklių! IKI susitikimų! IKI premjerų, Kitokių nutikimų! IKI! IKI! IKI draugystės ir IKI saulės! IKI draugų visam margam pasauly! IKI! IKI! Taip ir keliaujam nuo spektaklio IKI kito! Atrasdami, prarasdami. Džiaugdamiesi, liūdėdami, draugaudami ir pykdami. IKI! IKI!

Apie mus rašo


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tesiki/domains/teatrasiki.lt/public_html/templates/dd_kids_90/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Parašė: Lina Kovalevskienė

Lapkričio 12 dieną „Bildučius“ Ignalina pasitiko kalėdiškai snieginga. Ir tikrai  –  jau trečią dešimtmetį skaičiuojantis vaikų ir jaunimo teatrų festivalis Ignalinos teatrui „IKI“ ir visiems jį mylintiems ignaliniečiams yra tarsi teatrinės kalėdos, kai suvažiuoja daug svečių, teikiamos dovanos, sakomi nuoširdžiausi linkėjimai, dalijamasi gerumu, džiaugiamasi draugyste ir kūryba. Tas dvi festivalio dienas miestas prisipildo stebuklingos nuotaikos, o  linksmai pašėlę, ryškiaspalviai ir geraširdžiai „Bildučiai" vėl užtraukia savo seną gerą bildutišką dainelę.

Šiais metais Ignaliną aplankė 11 teatrų iš Klaipėdos, Plungės, Kauno, Jurbarko, Ukmergės Alytaus, Anykščių, Molėtų ir Pasvalio. Festivalio dovaną vaikams pristatė profesionalaus „Labai teatro“ iš Vilniaus koncertinis žaidimas. Per dvi dienas parodyta 12 spektaklių. Kaip jau įprasta, spektaklio premjerą pristatė Ignalinos teatras „IKI“. Dešimtys dainuojančių ir šokančių vaikų, grupių ir kolektyvų festivalio dalyvius linksmino pertraukų metu. Puikia dovana visiems tapo grupės „Coffee Out“ ir bardo Kristijono Ribaičio koncertai.

Parengė Lina Kovalevskienė

tel. (8 386) 52522, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.