Vaikų teatras "IKI"

Sveiki, sveiki, sveiki visi! Čia mes - Ignaliniečiai, Vaikų teatras "IKI"! Sveiki! Visi! IKI spektaklių! IKI susitikimų! IKI premjerų, Kitokių nutikimų! IKI! IKI! IKI draugystės ir IKI saulės! IKI draugų visam margam pasauly! IKI! IKI! Taip ir keliaujam nuo spektaklio IKI kito! Atrasdami, prarasdami. Džiaugdamiesi, liūdėdami, draugaudami ir pykdami. IKI! IKI!

Apie mus rašo


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tesiki/domains/teatrasiki.lt/public_html/templates/dd_kids_90/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Parašė: Jonas BALTAKIS, Mūsų Ignalina

Penktadienį Laisvės aikštė alsavo švenčių nuotaika. Tūkstančiai aikštę apjuosusių lempučių, šventiškas gražuolės eglės apdaras, spalvotomis bėgančiomis ugnimis vėl pražydęs fontanas, kuris šiemet dar pasipuošė ir Miškų urėdijos padovanotomis eglutėmis bei daugybe angelų ir, žinoma, būriai su gera nuotaika po pažastimi atėjusių miestelėnų laukė tradicinio, bet niekad nenusibosiančio reginio – Kalėdų eglės nušvitimo. Trūko vieno – sniego. Jį šiųmetė žiema išbarstė šiltuose kraštuose ant apelsinų giraičių, o mums ir nebeliko.

...Po ketvirtos Ateities gatve nuo mokyklos link aikštės pajudėjo triukšminga eisena. Jos priekyje, nuo automobilio laukiantiems mojavo Jaučio šeimyna. Mat ateinantieji 2009-ieji – Jaučio metai, o čia dar toks džiaugsmas – prieš šventes šeimynoje gimė jautukas. O jam dar pavesta svarbiausia tos dienos misija – kanopa įskelti kibirkštį, kuri eglę įžiebtų. Tačiau jautukas buvo dar per silpnas šiai, ko gero, svarbiausiai jo gyvenime procedūrai atlikti. Kojos linko, kūnas glebo ir – nei kibirkšties, nei dūmų...

Šokosi jam padėti palyda, atlydėjusi jį į aikštę. Angelai trimitavo – nepadėjo, Amerikos kaubojai aikštės granitą drebino – neatsistojo jautukas, ispanų šokėjos aistras laidė – jokios stiprybės. Nepadėjo ir paslaptingosios indės, ir ūkininkėlės melžėjėlės nepagelbėjo. Teko kviestis miesto galvas, žinančias, iš kur stiprumo tam jautukui pasemti. Atskubėjo padėti ir Kalėdų senelis. Gal didelių ir svarbių žmonių išsigando, gal iš gėdos prieš susirinkusią publiką dėl savo bejėgiškumo, bet jėgos svarbiausią šventės personažą staiga užplūdo ir stebuklas įvyko. Jautukas tik strykt iš savo ratukų, tik drykst kanopom per granito kietumą. Ir nušvito viskas aplinkui, sutvisko Kalėdų eglė, sužaižaravo, o miesto padangę nušvietė fejerverkų ugnys. Kiek kuklesnės, nei anksčiau, bet vis gi jos leido suprasti – įžengėme į didžiųjų metų švenčių tiesiąją.

>Miestelėnus ta proga sveikino miesto meras Bronis Ropė ir miesto seniūnas Valentinas Rumbutis.

Šventės režisierė – Jolanta Narbutaitienė, pasaulio tautų šokius šoko Kultūros centro šiuolaikinio šokio kolektyvas (vad. D. Lisauskienė), šio centro tautinių šokių kolektyvas „Lelijėlė“ (vad. N. Žigienė) bei Česlovo Kudabos pagrindinės mokyklos tautinių šokių kolektyvas (vad. N. Žigienė).