Vaikų teatras "IKI"

Sveiki, sveiki, sveiki visi! Čia mes - Ignaliniečiai, Vaikų teatras "IKI"! Sveiki! Visi! IKI spektaklių! IKI susitikimų! IKI premjerų, Kitokių nutikimų! IKI! IKI! IKI draugystės ir IKI saulės! IKI draugų visam margam pasauly! IKI! IKI! Taip ir keliaujam nuo spektaklio IKI kito! Atrasdami, prarasdami. Džiaugdamiesi, liūdėdami, draugaudami ir pykdami. IKI! IKI!

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/tesiki/domains/teatrasiki.lt/public_html/templates/dd_kids_90/functions.php on line 201

Bildučiai 2011


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tesiki/domains/teatrasiki.lt/public_html/templates/dd_kids_90/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Parašė: Teatras "IKI"

Spalio 22 d.

11.00 Festivalio atidarymas

Vaikams ir nevaikams

11.30 SKAPIŠKIO vaikų ir jaunimo teatro studija „KU - KŪ“ (Kupiškio r.)
Vytauto V. Landsbergio pasakaitė 
„PELYTĖS ZITOS GYVENIMAS” (trukmė  55 min.)
Rež. Vita Vadoklytė

12.25 – 12.45 Pertrauka su ansambliais  „Pumpurėliai“ ir „Pumpurai“, vad. Vida Ksenzovienė.

12.45 ALYTAUS „Drevinuko darželio –mokyklos“ teatro studija „DREVINUKAS“
Evaldo  Jaro pasaka  „BATUOTAS KATINAS“ (trukmė  45 min.)
Rež. Ieva Ivanauskienė, Jonas Gaižauskas

13.30 – 14.00 Pertrauka su sportinių šokių klubais „Viva“ ir „Mamba“, vad. Neringa Kirkilienė.

Vidutinio ir vyresnio mokyklinio amžiaus vaikams bei jaunimui

14.00 ŠIAULIŲ vaikų ir jaunimo teatro studija „KOMPANIJA ŠAUNI“
Savos kūrybos judesio spektaklis „DURYS“ (trukmė 45 min.)
Rež. Dalė ir Virginijus Dargiai

14.45 – 15.15 Pertrauka su Ignalinos rajono gimnazijos vokalistais, vad. Loreta Kuksėnienė.

15.15 IGNALINOS rajono gimnazijos teatras „IKI“
Pagal Justinos Daračiūtės dramą
„TA, KURI NEMĖGO ROŽIŲ“arba „AŠ TAU RAŠYSIU“ (trukmė 50 min.)
Rež. Jolanta Narbutaitienė
Jaunimui ir vyresniems

16.15 (diskotekų salėje) VILNIAUS teatro mokykla „AŠ ESU“
Pagal Vandos Juknaitės tragikomediją
„PONIOS ALISOS GIMTADIENIS“ (trukmė 45 min.)
Rež. Laimutė Gudaitė

17.10 KAUNO šv. Mato vidurinė mokyklos teatro studija „KUBAS“
Pagal Viljamo Šekspyro tragediją
„ROMEO IR DŽIULJETA“ (trukmė 50 min.)
Rež. Tomas Erbrėderis

18.10 (diskotekų salėje)  VILNIAUS kultūros centro teatro studija „ELEMENTORIUS“
Arvydo Ambraso absurdo drama „DUOBĖ“ I dalis (trukmė 45 min.)
Rež. Vytautas Rašimas

19.10 (fojė) Grupės „SAULĖS BROLIAI“ (Vilnius) koncertas .

20.00 PLUNGĖS vaikų ir jaunimo teatras „SAULA“
Pagal Renatos Šerelytės dramą „O JEI NELIKS VILTIES...“ (trukmė 65 min.)
Rež. Sigita ir Romas Matuliai

21.30 Festivalio dalyvių vakaronė

Informaciniai rėmėjai:




 
Spalio 23 d.

Vaikams ir ne vaikams

11.00 ŠIAULIŲ vaikų ir jaunimo teatro studija „KOMPANIJA ŠAUNI“
Luis‘o Sepulvedos romantinė istorija
„APIE ŽUVĖDRĄ IR KATINĄ, KURIS IŠMOKĖ JĄ SKRAIDYTI“ (trukmė 50 min.)
 Rež. Dalė ir Virginijus Dargiai

11.50 – 12.10 Pertrauka su šokių kolektyvais „Tik tak“ ir „ Lelijėlė“, vad. Nijolė Žygienė.

Vidutinio ir vyresnio mokyklinio amžiaus vaikams bei jaunimui

12.10 ALYTAUS Jotvingių gimnazijos dramos studija ,,TAŠKAS“
Jono Vaitkaus drama „LITERATŪROS PAMOKOS“ (trukmė 60 min.)
Rež. Marytė Stasiukynienė ir Jonas Gaižauskas

13.10 – 13.40 Pertrauka su autorinių dainų atlikėjais.

13.40 Jaunimo teatras  iš TORREVIEJA (ISPANIJA)
Raul‘io Fernandez‘o Gimenez‘o tragikomedija „SUGRĮŽIMAS“ ( trukmė 90 min.)
Rež. Raul Fernandez Gimenez

15.10 – 15.40 Pertrauka su roko grupe „Raudonas laidas“.

15.40 KLAIPĖDOS Jaunimo centro teatro studija „AUŠRA“
Juozo Šikšnelio groteskas „SKRAIDYMO MOKYKLA“ ( trukmė 60 min.)
Rež. Živilė Dargytė

16.40 Festivalio uždarymas

 

Bilieto kaina
į kiekvieną spektaklį atskirai - 2 Lt
į visus festivalio spektaklius - 10 Lt

Žiūrovų laukiame TIK jų amžiaus grupei skirtuose spektakliuose!

Pagrindiniai festivalio rėmėjai:




Festivalio rėmėjai:





  


UAB "Ignalinos girios"
UAB "Statmina"
Verslininkas Kęstutis Mozeris
UAB "Laurensija"
Gėlių salonas "Smilga"