Vaikų teatras "IKI"

Sveiki, sveiki, sveiki visi! Čia mes - Ignaliniečiai, Vaikų teatras "IKI"! Sveiki! Visi! IKI spektaklių! IKI susitikimų! IKI premjerų, Kitokių nutikimų! IKI! IKI! IKI draugystės ir IKI saulės! IKI draugų visam margam pasauly! IKI! IKI! Taip ir keliaujam nuo spektaklio IKI kito! Atrasdami, prarasdami. Džiaugdamiesi, liūdėdami, draugaudami ir pykdami. IKI! IKI!

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/tesiki/domains/teatrasiki.lt/public_html/templates/dd_kids_90/functions.php on line 201

Mes


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tesiki/domains/teatrasiki.lt/public_html/templates/dd_kids_90/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Ignalinos teatro bičiulių bendruomenei 2020 m. Ignalinos rajono savivaldybės biudžeto lėšomis finansuojamų projektų konkurse buvo skirtos lėšos projekto „Teatras garsina Ignaliną“ vykdymui. Ignalinos teatro bičiulių bendruomenė įsipareigojo solidžiu, reprezentatyviu įvaizdžiu bei reklamine atributika tinkamai pristatyti bei atstovauti Ignalinos kraštui ir teatro bendruomenei įvairiuose miesto, regiono, šalies ir užsienio renginiuose. Tam buvo parengti Ignalinos teatro bičiulių bendruomenės vėliavos ir reklaminio puodelio eskizai ir jų elektroninės versijos. 2020 m. spalio mėn. buvo pagaminti Ignalinos teatro bičiulių bendruomenės vėliava ir suvenyriniai puodeliai su bendruomenės logotipu. 

Gaila, kad dėl pandemijos plitimo įvestų masinių susibūrimų ribojimų ir visuotinio karantino, neturėjome galimybės Ignalinos miesto teatriniuose renginiuose – vaikų ir jaunimo teatrų festivalyje „Bildučiai“, „Kaimynų teatrų šventėje“– bei išvykose pristatyti ITBB vėliavą ir įteikti reklaminius suvenyrinius puodelius. Teatriniai renginiai Ignalinoje perkelti į 2021-uosius, tad iš projekto “Teatras garsina Ignaliną“ lėšų įsigytą puikią reklaminę atributiką pristatysime pavasarį. Laukiame svečiuose savo teatrų draugų ir jau turime atminimo dovanėlę – firminį bendruomenės puodelį! Tikime, jog kitą kartą mielas teatrines akimirkas mūsų mieste draugams iš kitų Lietuvos kampelių primins nebe Facebook paskyroje sugeneruoti prisiminimai, o šiltos arbatos gurkšnis iš mūsų bendruomenės logotipu papuošto puodelio. 

 

  • p01
  • p02
  • p03
  • v01
  • v02